תיק לקוחות- דוגמאות כתיבה

חתום על השטר

ביוגרפיה כלכלית-פוליטית על נגיד בנק ישראל השני, האיש המשפיע ביותר במשק בשנות ה-60 וה-70.

ביקורת: "כלכלה, על פי רוב, הוא נושא מרתק אך משעמם. ספרה של רחל מיכאלי הוא למעשה היסטוריה כלכלית של ישראל. לפחות עד למהפך הפוליטי של 1977. זהו תיאור רחב יריעה המחזיק 420 עמודים שנכתב בצורה קריאה מאוד ומרתקת". ראול טייטלבאום (ICC ישראל)

 

ספר חברה

עולם העסקים לא שמע על התקשרות כזו. קיבוץ חצרים מעניק נתח מהחברה המצליחה שלו במתנה לקיבוץ אחר, ובתנאי שלא יעסיקו גם שם שכירים. על מחיר הניסוי האידיאולוגי בג'ונגל העסקים העולמי.

 
"אל תשגע אותי" הוא אחד המשפטים השגורים בקרב ילדי בני ארזים, והוא מופיע בדף הפותח את אתר הפנימייה:

כשאני אומר "אל תשגע אותי", אני רוצה שתדע שהרופא והשופטת קבעו שאם אתפרץ, זה לא בשליטתי. האם תמשיך לדרוש ממני ולטפל בי גם כשאאבד שליטה? האם אתה מאמין בי שאוכל לשלוט בעצמי?

סרט תדמית

מדריך לעסקים: איך להפוך (בטעות) לחברת ההשקייה הגדולה בעולם. דוגמא מתסריט לסרט תדמית. תורגם והופץ בין החברות הבנות.

פירסומים

עלון חוויית נהריים, וקטלוג  תולדות  תחנת הכוח הראשונה של רוטנברג.  למתבונן אל מעבר לגבול הירדני, נראה כאילו הזמן עצר שם מלכת. גם עוצמת המבנה המודרניסטי של מצודת המים שנחרבה, לא נפגמה.

 

Pavel_Wolberg

ויקיפדיה


English Wikipedia : " It is often said about Pavel Wolberg's capacity to view his adopted country both intimately and from a distance. 'He is the witness I would have liked to have there instead of me,' writes Haaretz photographer Alex Levac".